Tema: Massdrop
View Single Post
Staro 15.01.2019., 11:36   #4
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Nemaš frke s njima. Ja sam svojevremeno uzeo hd6xx od njih kao i neke stvari za tipkovnice koje su bile na dropovima. Do kad drop vrijedi ti piše ispod svakog itema (slika u privitku).

Kada drop prođe, to je to, nema više toga u ponudi, ali isto tako mogu opet reaktivirati drop.

Konkretno, iz mog iskustva ove dropove za slušalice stalno produžuju dokle god sennheiser (ili neki drugi proizvođač) ima primjeraka za isporučit - a ima vjerojatno dosta jer su izbacili nove serije - npr sennheiser je izbacio HD660s kao nasljednika od HD650, a očito imaju još kapaciteta za 650tku pa rade HD 6XX za massdrop.

Ostale stvari obično završe kad je drop gotov, a ako postoji velika potražnja možda opet naprave drop, ali to dođe dosta kasnije.

Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Mene zanima ima li pdv i carine na te artikle? Vjerojatno šalju iz SAD-a pa ne znam koliko se realno isplati uzimati od tamo nešto u odnosu na amazon npr
Na sve iznad granice zanemarive vrijednosti (160kn)kn ide pdv. Dok neke pakete veće vrijednosti iz drugih zemalja znaju pustit bez da lupe pdv, obično na ove iz SAD-a to vole napravit.

Ja sam na slušalice platio pdv + standardnih 50ak kuna troškova carinjenja ili kak to zovu.

Carina ide za vrijednosti iznad 150€, ali to obračunavaju ovisno o kategoriji proizvoda, a mislim da su slušalice toga oslobođene (bar meni nije bilo naplaćeno).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Capture.PNG‎
Views:	338
Size:	278.5 kB
ID:	20730  

Zadnje izmijenjeno od: nub. 15.01.2019. u 11:51.
nub je offline   Reply With Quote