Tema: Bt Net
View Single Post
Staro 26.08.2009., 15:55   #27
blef
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
evo bas mi danas javili
da su dostupni samo tamo(mada sam i mislio da je tako)
I ja sam u Sesvetama, Sopnica. Zvao BT net neki dan i rekli mi da bi do 1.9. trebali imati sve uvjete zadovoljene sto se optike tice i da ce od tog datuma poceti sa prikljucivanjem novih korisnika. Nitko jos nije napomenuo da su u tim novim stanovima u Sopnici vec ugradjene kutije BTnet-a u stanovima i pise fino njihov broj telefona na kutiji, samo ih nazoves i dodju ti spojit modem. To me jako veseli, pogotovo sto nude brzine 10/10, 24/24... a ako se dobro sjecam letka koji mi je ostao doma, mislim cak da im brzine idu i do 32/32 (ali me nemojte drzati za rijec)... a najbitnija stvar, barem meni, je to sto je kabl za optiku vec provucen kroz zidove, pa mi nece trebati dolaziti polupismeni moroni iz B-neta ili T-coma koji su mi u 2 razlicita stana provlacili kablove, pa su mi skroz usr*li zidove prljavim rukama, provlacili kanalice kao da to prvi put rade, izbusili zidove ko svicarski sir... ma katastrofa. Iz B-neta su mi dolazili 3 (TRI!) puta. 1. put lik dosao s premalim borerom, nije mogao nosivi zid probusiti, 2. put tjedan dana kasnije su dosla druga dvojica koji su dosli s IDENTICNIM borerom i skuzili da ne mogu probusiti zid (!!!), i treci put opet Lolek i Bolek sa identicnim borerom, pa je onda jedan od njih otisao do firme po veci borer. Muka nevidjena! Na kraju sam jos krecio zid koliko su ga upropastili.

eto.. ako nista, barem necu imat muke s provlacenjem kabla.
blef je offline   Reply With Quote