View Single Post
Staro 05.04.2017., 05:50   #5798
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Onaj link za prodajnog predstavnika mi radi ok na PC-ju
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ti glumataš jer znaš za tu promociju (135kn), znaš da postoji i znaš kako se može dobit (a kako ne, preko SZK) i svejedno bzvz zoveš SZK i pitaš ih za nju
Ja sam njih zvao pošto mi se na mobitelu nije otvarao link zatraživanja prodajnih predstavnika, kao što se vidi iz ranijih postova. Nadao sam se da imaju njihove kontakt mobitele i da će mi reći. Ja odmah krenuo njima govoriti da mi treba kontakt prodajnog predstavnika za moj grad, zbog popusta i posebne ponude koju oni mogu dati, a gospoda krene sa svojom pričom: ''pa mi smo tu za to, pravi ste broj nazvali, ne treba vam nitko drugi, recite, koji vas paket zanima, naravno da imamo promocije, ne brinite.....''

Ni jednu riječ nisu spomenuli o prodajnim predstavnicima, već krenuli sa recitiranjem tekstova o trećim stvarima i glumatanjem. Uopće ih ne zanima šta tko traži, ne žele ili nisu sposobni procijeniti tko je zainteresiran a tko zove samo zbog informacija o tome kako je došlo do imena firme Bnet i sl.

A ništa, preporučujem prodajnim predstavnicima da počnu prodavati povoljnije pakete ovima koji rade na telefonima službi za korisnike Bneta, jer očito svi tamo ništa ne znaju i plaćaju 300+ kuna

btw. Metar optičkog kabla je oko 200kn, i kaže mi djelatnik koji je radio za tcom na uvođenju istih u neke zgrade da je i u mom kvartu postavljeno do blizu zgrade ali da su najveći problemi što predstavnici ulaza nisu baš voljni slušati buku od bušenja i sitne radove jer već postojeći kanalići po zgradama najčešće nisu dovoljni za optiku. Ali to je svakako budućnost i samo pitanje vremena, neizbježno, dok ujedno i cijene optičkih kablova polako padaju.
Ari je offline   Reply With Quote