View Single Post
Staro 27.12.2009., 15:34   #145
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
pa da ali on je rekao da nemoze rasiriti sliku dovoljno jer meni je bio monitor na 1680x1050 i lcd tw mi podrzava do 1920x1080, i kad sam skuzio da mi slika ono u banani gledam sta nece xbmc na 1920 onda pogledao pod settingsima u samim windowsima a tamo je stojalo 1680x1050 pa nisam mogao dobiti dobru sliku sve bilo odvratno i podesio monitor 1680 i lcd tw 1920 i sad je sve uredno ...tak da mozda nije kod njega slicna situacija
Sad tek vidim kaj je napisal...
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
ja ne mogu nikako natjerati da mi 720p reza ne "izlazi" sa ekrana.
win 7 je skoro od ruba do ruba (overscan on na pv80p), otvorim xbmc koji je preširok 20% a po visini je ok.
isprobao sam i druge rezolucije u setupu, ali sve drugo je još i gore.

postoji li mogućnost da je problem u driverima matične (sapphire 785g)?
Isključi Overscan na Pannyu, podesi željenu rezoluciju, u driverima grafe(ati koliko vidim) posloži overscan/underscan tak da bude od ruba do ruba i startaj xbmc.Na njemu u settingsima prebaci na rezu koju si postavil(i eventualno secondary display, naravno ako ti je tv sekundarni displej....)

To je kod mene bio jedini način da imam sliku preko cijelog ekrana na plazmi, ofkors samo je win7/ati kombinacija zajebavala i trebalo mi je dva dana da rastegnem sliku po cijeloj dijagonali
tech je offline   Reply With Quote