View Single Post
Staro 29.06.2018., 10:51   #5
mradovan
Registered User
Moj komp
 
mradovan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 110
Citiraj:
Autor Maximus_IX_Hero Pregled postova
Da, podrzaju sve, kao sto sam pitao da li cu morati ponovo instaliravati igre i programe ili ce oni sami sebi stvoriti te fajlove na c particiji? inace razlog zasto ne zelim sacuvati ovaj windows je zato sto kada sam ga instalirao bio je velicine 50gb isto tako kada ga tek upalim neku minutu-dvi je disk na oko 100% dok je na orginalnom nadogradjenom na 8 bio spreman za rad 5 sekundi nakon klika tipke za paljenje.
Hvala
Media Creation Tool radi na taj način da pokupi sve informacije gdje je koja aplikacija ili fajl i reproducira te informacije u Windows 10 nakon instalacije automatski. Tako da sve aplikacije (koje su kompatibilne s Windows 10) rade nakon nadogradnje baš kao i prije - ne treba ništa specijalno poduzeti.

To u teoriji, u praksi je bilo problema u nekih +/- 5% slučajeva... tako da je uvijek mudro klonirati disk prije tog procesa. Čak i bez toga, Windows 10 instalator je prilično pametan, pa u većini slučajeva zna kako se vratiti na Windows 7 ako nešto pođe po zlu.

Da, Windows 7 učita sve što treba, a tek onda ti dozvoli da počneš raditi. Windows 8 i 10 koriste "trik" da imaš utisak da počneš raditi ranije, jer ti daju desktop na korištenje i prije nego što se sve učita. Ali ćeš primijetiti da sve reagira sporije prvih nekoliko minuta.
mradovan je offline   Reply With Quote