View Single Post
Staro 05.01.2018., 12:49   #67
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ja ti kažem, čim se izbenčaju svi ovi updejti i vidi se da nema razlike za kućnog korisnika, bit će zaboravljano u roku par dana.

No pravo je pitanje serversko tržište, što će Google i sl. misliti o intelu, te dali će preći preko toga i u budućnosti opet kupovati intelove servere/serverske procesore. Tu mogu gadno popušit, dok kod mainstream tržišta neće biti (mnogo) bitno.

Što se tiče i5 7600K nadam se da si ga kupio polovnog za neki dobar deal, jer ako si danas pljunio 1800kn za quad core pored silnih R5 1600, i5 8400, čak i jeftinijeg i3 8350K ako je clock bitan (gotovo isti i5 7600k) i sl. za manje novce i zaslužuješ biti izvozan
ma i gugl i ostali ce presutit jer ih u biti zaboli ona stvar. samo im je bitno pare okretat. hebe se njima za sigurnost user-a. a obzirom da znaju kakvi su useri danas da nece previse problema radit i kmecat...
moj 7600k je kostao 1400kn novi sa garancijom . ne kupujem u ovoj precjenjenoj HR prciji. nije za mene neg za brata koji ce taj komp drzat sad godinama tak da...
geronimo_2 je offline   Reply With Quote