View Single Post
Staro 30.11.2017., 14:03   #757
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
GODLIKE Gaming??? Target skupina za te ploče je koja, 12-16 godina koji mažnjavaju starcima i babama/đedovima pare

Sent from Mobara
Obzirom da me uvijek nekaj kocilo u zeljenom OC, ovaj put sam se odlucio za komponente koje nemaju limit...
Prva odluka je bila AsRock z370 Taichi no onda sam citao review i vidio da je max brzina odabranog rama bila 3880 mhz, dok je ista na godlike gaming isla na 4040 mhz. Drugi faktor je bio potrosnja stock i7 od 200W na taichi u full loadu, odnosno 160W na godlike i treci faktor je bio ambient temperatura od 52 stupnja na taichi dok je godlike drzao na 35... U istom testu sudjelovala je i gigabyte gaming 7 koja je imala slicne clockove rama ali vrlo blizu temperature i potrosnje sa taichi...

Obzirom da mi je cilj cim veci stabilan clock, navedeni faktori itekako bi mi odmogli sa nekom drugom plocom...

Prije svakog zakljucka moras uzeti u obzir da zelim high end komponente. To sam vec rekao i sad cu ponovit... 200-300 eur skuplje ne predstavlja mi nikakav problem u odnosu na nezadovoljstvo ocekivanog od jeftinije komponente... Ne da mi se opravdavat ali ako nemam ni zenu ni djecu, a imam jako dobru placu, zasto ne bi bacio malo vise para na ono kaj volim?
zwer54 je offline   Reply With Quote