View Single Post
Staro 24.02.2013., 22:11   #73
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
eo probao s usb-a instalaciju i ne želi proći dovršavanje instalacije, izbaci crni ekran i crticu koja blinka gore lijevo i stoji već 20 minuta rako. hdd i usb ne rade koliko vidim, nema paljenja led lampica. na ep35-ds3 je bilo sporije ali je proslo sve , bez ovoga crnog zaslona. ajm aut of opšns...

edit: sad je prebacio na logo od microsofta i stoji smrznut. budem ga ostavio neko vrijeme mozda se pokrene.

edit2: stoji i dalje. pokrenuo sam ponovno instalaciju iz očaja ...

edit3: i dalje nula bodova. probao sam neke finte u biosu oko boota isključit al opet sve isto. što god da ugasim ,uplaim uvijek na istom mjestu smrzne. kako sigurno mogu otkloniti sumnju u rame i procesor???rami su prosli testove.


edit4: izvadio sam matičnu i proc i rame. vratio stare i digo winse i sad sretan , a asusicu cu poslat na reklamaciju. jel moguće da grafa 8800gts 512 zeza jer je malo starija? radi ona uredno , evo sad je u pogonu, world of tanks radi i sve ostale igre...
Sad vidim i ovaj post, odgovorio sam ti u temi "koju ploču kupiti". Očito je da si dobio DOA ploču. Događa se. Dobiti ćeš novu. Ploča je izuzetna dok radi, tako da se ne brini
Brko je offline   Reply With Quote