View Single Post
Staro 27.06.2010., 19:34   #125
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ma, ne kazem da nije bolje, definitivno jest jer je stabilnija/konstantna struja.

no opet moram zapet malo, vanjski hard ostane bez struje i dobije bad sectore? sto onda inace sa hardovima, 3.5"ima u kompovima? palis, gasis komp svakodnevno (barem ja), i hitachija 320GB kojeg sam imao skoro tri godine prodao bez bad sectora - skeniran da hd tune. vise je problem do elektornike u ladici tj elektornika kontrolera, nego samog harda u slucaju da USB nema dovoljno struje. mahom svi daju 5V, no struja je najcesce (kada jest) problem, onih 0.5A.

samo htjedoh reci kako nije obavezan Y kabel, cisto dokaz je ovaj verbatin sto tcom dijeli. ako se dobro sjecam niti stari nisu imali dodatni kabel, ocito firma smatra da dodatan usb nije potreban, tj da nije obavezan.......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote