View Single Post
Staro 12.07.2011., 20:11   #324
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Upravo komentirah za jedinice, a ovdje posebno za DVD-RAM cartove najveceg kapaciteta.
Nakon sto smo opustosili 5.2 koji su bili nestvarno dobre ponude. Sad su pojacali zalihu 9.4 medija.

Ako mozete citati cartridge modele i hocete najbolji backup, kupujte sada ili sutite za sva vremena

Jer na eBay-u su redovito skupi, buduci da ih mahom prodaju individualci u manjim pakiranjima.

bAGaTela nikad vidjena za 9.4 plastiše.

Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Hahaha...sad baš gledam po tom Full Compas siteu, nema HR za izabrati kod registracije i koliki je uopće šiping za nekoliko tih medija i kako mi se čini da uopće ne šalju van US, a vidim da jedan košta bagatelu od 4 USD .
Moras ih na mailati (pise ti dole) i onda se moze bez problema. Ne znam tocno od njih do tebe, jer meni sve ide na covjeka u US-u, koji onda sve meni salje. Tako mi je puno bolje sve kompletirati.

International Customers:

We do not accept orders on our web site for shipment outside of the US. This includes orders shipped to Puerto Rico or APO/FPO boxes. However you can request a quote for your international order and have one of our sales professionals process your order or call 1-608-831-7330 to speak to a sales professional directly.
Visage je offline   Reply With Quote