View Single Post
Staro 12.08.2019., 21:46   #49
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802



Usput, tko god vam kaže da Z3play ima dobru kameru vas laže - kamera je očajna u usporedbi s čak i nexusom 6, mojim starim pratiocem kojeg je moto zamijenila.

-->
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Da se neko ne zayebe pa da 200E za ergotrona, evo isti stalak rebrandan za amazon: LINK
Ovo ti je bio zlatan tip, hvala na tome, naručio sam ga isti dan iz znatiželje da vidim je li stvarno originalni ergotron.
Ekvivalent bi bio ovaj.

Kutija u kojoj je stigao je već sugerirala da se radi o ergotronu, jer je poslan direktno iz ergotron tvornice :



Sve ostalo je maltene identično. Dapače, iskreno mi se crni finiš znatno više sviđa, prije svega jer otisci prstiju ne ostaju na njemu kao na inače direktno izloženom aluminiju.
Prihvat za na zid je identičan, kao i konstrukcija: svi promjeri su isti. Ušteda ogromna, penali za kvalitetu nikakvi.
Čak su i svi dodaci poput alata, šarafa, plastičnih vezica, kanalica za provođenje kablova uključeni, ma sve sve je prisutno.

Kao što vidite, fotke mi ispadaju očajno, tako da se neću sramotiti fotkama setupa.



Usput, tko god vam kaže da Z3play ima dobru kameru vas laže - kamera je očajna u usporedbi s čak i nexusom 6, mojim starim pratiocem kojeg je moto zamijenila.

__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote