View Single Post
Staro 06.06.2018., 06:43   #28
Polip
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 14
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Jesi svjestan da od 10 gostiju bar 2 ce htjeti pogledati neki film, njih 5 ce svrljati po yotube a ostatak fejsbucit ? Uz neku al zbilja stedljivu predpostavku, nemas sanse proci ispod 15GB dnevno na 10 ljudi...

Dakle paket od 100GB ode za 7 dana + 30kn za dodatnih 100GB/7 dana i onda ti ostaje ali minimalno 10 dana placati po 10kn opciju brzi

dan, u konacnici oko 300kn mos racunati i borbene pjevati ako zbilja ostane na 300kn mjesecno no nebi bilo cudno ni da nakon svega 7 dana ostane ti samo opcija brzi dan ili 1Mbit/s do kraja mjeseca a njih 10 urla

Lan u sobama je samo dodatni bonus za korisnike, ako vec pokrivas bezicno onda planiraj pokriti sve etaze bez obzira na lan po sobama.

Slikaj tu kutiju da se vidi sta fizicki stane tamo a onda ce ti ovi znalci reci sta da uzmes...
Svjestan sam, ali trenutno dok se ne pojavi mogućnost nekog kabela nemam drugu opciju.

Sve mi je više manje jasno ovdje, osim savjeta da izgasim WiFi u ISP routeru. Zar ne bi uz pomoć njega trebao bežično pokriti prostor oko bazena?

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 06.06.2018. u 09:36.
Polip je offline   Reply With Quote