View Single Post
Staro 30.01.2023., 23:37   #3394
1samek
Registered User
Moj komp
 
1samek's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 26
Evo meni danas konačno stigla Redragon K621 Horus

https://www.redragonzone.com/product...gon-k621-horus

Brzi osvrt - osjećaj tipkanja fenomenalan, low profile tipke, crveni switchevi koji meni najbolje odgovaraju, ja sam prezadovoljan.

Kvaliteta key capsa je u najbolju ruku prosječna što mi je najveći nedostatak, ali tipkanje mi je super. Prsti mi doslovno lete po vrhovima capsa. Šteta da nisu malo bolje kvalitete, ali namjena tipkovnice je da izdrži dok ne ubodem G915 ili nasljednika. TKL format mi je predobar, od sad na dalje nema šanse da uzmem full size tastaturu za po doma Lagana je, brzo sam se navikao na nedostatak numeričkog dijela.

RGB osvjetljenje je fora, ima brdo modova. Ne patim na to, ostavio sam defaultnu postavku s najsporijim modom, povremeno ga ugasim jer mi ide na živce i ostavim čistu bijelu, moram vidjet što mi najbolje odgovara. Ima makro funkcije tj spremanje makroa na određene tipke, spaja se preko Bluetootha, USB sa kablom ili sa dongleom na 2,4 GHz i meni na tom zadnjem modu sa donglom radi savršeno. Upravo odigrao malo Dooma, nisam primjetio ni u jednom trenutku da nešto šteka ili ima bilo kakav lag.

Sve u svemu za te pare, ne znam što bih bolje uzeo. Vjerojatno neku od Keychrona, ali nije mi se dalo naručivat izvana i te sheme, možda kasnije uzemem.

Softver je baš ono smeće... nema neku tešku korist osim za izradu makroa i nekakav bazični setup osvjetljenja, apsolutno ništa više. Pretpostavljam da mi je najkorisnija stvar s njim bila to što čim sam ga upalio updateao mi je firmware tipkovnice, to je sve Čitao sam po netu da je jako puno ljudi imalo problema s bežičnim spajanjem tipkovnice na razne uređaje dok nisu apdejtali FW.

Sve u svemu, tko voli crvene switcheve, voli low profile tipke i pati na bežičnu tipkovnicu, a G915 mu je preskup, ovo je čist OK izbor.

Ako nekog ovo čudo zanima i ima pitanje, slobodno pitajte
1samek je offline   Reply With Quote