Tema: Automobili
View Single Post
Staro 08.10.2019., 22:57   #46624
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Tko održava bazu u Wazeu? Neki dan sam se baš s njim vozio, pola prijavljenih kamera i radova u Wazeu uopće ne postoji u stvarnosti. Doslovno svakih 15-20 km mi daje neki alarm, više je iritantno nego korisno.
Korisnici. Apsolutno sve na što sam u ovih par dana naletio u Zagrebu, je bilo prijavljeno, a usput me i pitao postoji li još prijavljene kamere/radovi na lokaciji kojoj sam se približavao.
Pretpostavljam da ako više korisnika označi da ne postoji, da je izbace van do iduće dojave.

Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Glavni problem Wazea kod nas je mali broj korisnika. Kad sam bio u Izraelu (izvorno njihov proizvod, jelte), karta je bila prepuna avatara korisnika i sve što se dogodi na cesti je instant dojavljeno svima. Spasilo nas par puta kad nam je predložio alternativni pravac praktički istog trena kad se dogodila nesreća (prebacismo se na paralelnu cestu pa smo odmah vidjeli situaciju). Gmaps isto dobro radi, ali znatno sporije (ono, često već stojim u koloni i onda mi javi da je neki krkljanac). Također, waze mi baca u rush houru i rute van utabanih staza (Slavonske/Ljubljanske/Vukovarske/Savske), kroz npr. Rudeš.
Evo baš sam večeras prošao preko rotora i murja je snimala malo nakon McDonaldsa i to nije bilo u sustavu. Otišao sam do kolege u Blato, vratio se istim putem nazad (unutar 10 min) i vidio sam da je prijavljena patrola na tom mjestu. Znači, ima korisnika, možda su invisible pa se ne vide na karti.

Često po gradu imam oko sebe još 3-4 komada, ali koliko vidim, refresh rate za to je malo rjeđi, nema realtime kretanja korisnika, bar ne preko Android Auto na ekranu auta.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote