Tema: Automobili
View Single Post
Staro 22.04.2019., 23:43   #43911
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Taman dovoljno stisnem da se upale lampe, a zapravo ne kočim tako da se nemoraš brinut za mene


Ono što me smeta najviše kod nas na autocestama su konstantni fiktini radovi i to što policije apsolutno nigdje nema. Na autocesti smo svi budale koji čekamo u koloni, a ekipa uredno obilazi zaustavnom. I policije nigdje nema da to kažnjava, al bitno da snimaju prekoračenje brzine kod tih fiktivnih radova na cesti.

U gradu (Zagrebu) se nesjećam kada sam zadnji put vidio patrolu za zaustavlja. A toliko se prekršaja radi, od prolaska kroz crveno, slaloma, oduzimanja prednosti i nikome ništa. Samo nek nekoga stave na jedan od semafora na Vukovarsku i Zagrebačku, netreba im nijedna kamera il presretač.

Meni je smješno da ti il itko poziva ljude da odrastu a s druge strane opravdavaš da netko nekome blica i trubi da se makne dok ovaj vozi 130-160 na autocesti, koja je uostalom i maksimalna dopuštena brzina.


Što se cure tiče, naravno da nije dobro kada netko nastrada, al to ak je bila 4 il 5 auto iza samo znači da njih 4 nije držalo razmak.
Da si ikad vozio na autocesti sa 4-5 traka, gdje sve trake peglaju 110-120-130, shvatio bi zasto su takve idiotarije kao brake check krajnje opasne pa makar samo pipnuo papucicu i rezultiraju masovnim sudarima.

Evo ti iz auta jedna, i jedna profi iste ceste

Sa svih strana te zaobilaze, ulijecu ko komarci, presijecaju kroz 2-3 trake...

Vožnja po hr autocestama je sprdnja, s tim da je kvaliteta AC u hr SF naspram ovog ovdje užasa sto se ne bi smjelo zvat AC.



Gabre je offline   Reply With Quote