View Single Post
Staro 23.02.2019., 20:05   #5312
Lok53
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 16
Evo moje kronologije. Imam inbox v45 već nekih godinu i pol dana. Prvih pola godina sam imao 20/4 pa su otad povisili na 50/10. Sve je šljakalo vrhunski tih godinu dana, bio sam oduševljen mogu reć. No, sve je u međuvremenu otišlo kvragu. Negdje prije 3-4 mjeseca je počeo internet cimat u razdoblju od 16-23 sata, vikendom i cijeli dan. Znači prođe možda 1 od 10 requesta, iako brzinu pokazuje normalnu. Online igrice gotovo nemoguće igrat kad ti svako malo skoči ping na 300-500-999. Običnom forumu je lutrija pristupit.

Prvi put sam zvao 30.1. i prijavio u čemu je problem. Zovem uvijek direktno korisničku podršku. Sa analfabetima iz call centra mi se ne da ni pričat. Javio se dečko, sve ja njemu fino objasnio, reko, nemam problema s brzinom već svime drugime. Prijavio kvar i treba se čekat. U međuvremenu, skroz sam zaboravio da sam ja to i zvao, sjetio se tek prekjučer, reko idem nazvat u čemu je problem. Javi se opet neki dečko, velim da je jako neodgovorno od njih da me toliko zavlače i da hoću da se to riješi (a znam da ne mogu to riješit jer je optima u kurcu). Ovaj put mu napominjem da stavi napomenu da ću raskinut ugovor u roku od 5 dana ako ne pošalju tehničara na teren. Dečko sve razumije, stavlja napomenu.

Danas dolazi poziv od optime, automatska sekretarica, koja govori da je kvar otklonjen. Ja već na rubu strpljenja, zovem, javlja se djevojka. Rekoh u čemu je problem i da u ponedjeljak raskidam ugovor i prelazim konkurenciji. Ona sva uplašena, veli javit će vam se direktorica kroz 48h.

Haha, ne znam bi li se smijao ili plakao. Šta će mi direktorica reć, da će popravit šta ne mogu popravit? Apsurd.

U ponedjeljak idem u t-com i pristajem na 40/15 umjesto optiminih 50/10 koji praktički i ne funkcioniraju, isto k imao downloada 300mbps ili 3 kad ne šljaka. Optike kod mene, a živim 50km od glavnog grada i to u gradu od 17k ljudi, neće bit do ko zna kad, pa možda ni tad.

Sva sreća, nemam ugovor sa smradovima i kulturno ću ih poslat u tri pizde mile matere kad im budem slao ovo smeće od routera koje su mi dali. Bježite od optime!
Lok53 je offline   Reply With Quote