View Single Post
Staro 18.12.2007., 14:58   #60
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Stavovi Denisa iznesenih u BUG-u su stavovi Denisa iz BUG-a.Stavovi Berena izneseni na PCE-u su stavovi Berena iz PCE-a. Jednostavno.
ma zapalio se bezveze. sumljam da ce itko vjerovati ali s obzirom da me ovdje stvarno dugo nije bilo a bug ne citam nisam imao ideje (a pogotovo dok sam pisao onaj post) da beren ima ikakve veze s bugom. jedino sto sam mislio a to sam i napisao je da me bljuvotine koje sam upravo procitaju podsjecaju na bug. a tu je ovaj popizdio jer mu ja valjda napadam ono sto mu placa rezije a potajno ga citam na WCu i drkam na njihove vjecno subjektivne recenzije ama bas svakog proizvoda. i na to sve jos doda kako su "oni" bolji od "nas" jer su upuceni u IT industriju na razinama o kojima bi mi obicni nepismeni smrtnici mogli samo sanjati. i ne zaboravimo - kako se pita zasto On, njegovo bozanstvo, uopce dolazi medju pogane siriti mudrost kada njegove rijeci samo prolaze kroz nase suplje glave.

mislim stvarno, zar sam ja jedini kojem se povraca na tako nesto? s obzirom kako su prilicno vece zverke prosle kada su mi servirali takav prepotentni stav na raznim skupovima i konferencijama mogu samo reci da sam pokazao puno vise tolerancije nego sto sam vjerovao da je imam i ladno presao preko svega drzeci se teme.
i eto, sad zbog moda morao opet sici s nje
greg SE je offline   Reply With Quote