View Single Post
Staro 02.04.2020., 20:54   #2368
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo, to mi frend ima, igraonicu tu. Ja sam probao sve njihovo, od stolica, stolova, opreme, igraonice itd.

Oprema mu stvarno nije loša. Osobno ne bi kupio taj stolac jer ne volim takve gaming stolce, ali mogu ti samo reći, i čvrsto stojim iza toga, da su bolje od bilo kojih Hangar 18 i stolica koje se vuku po Hrvatskim igraonicama.

Uključen sam u taj projekt oko egamera od početka, i mogu ti samo reći da je dosta love i volje uloženo u to, i kada je došlo do pitanja kvalitete, nisu željeli kupiti nego generičko kinesko smeće.

Ekipa koja je krenula u to je godinu dana pripremala info prije nego su krenuli u izradu. Prošli dosta igraonica po ZG-u, Karlovcu, bili na LoL turnirima u Kini i Koreji (više puta), i nakon toliko iskustva našli nego riješenje. Ako pogledaš cijene njihovih proizvoda, vidjet ćeš da su jeftinije od drugih (tipkovnice, miševi itd.). Tako je i stolac. Možda se brojka ne čini mala, ali kvaliteta fakat nije za baciti.
E sad mi je baš žao što sam već platio gamepad i headset u Instaru neki dan. Platio bi i malo više da podržim naše proizvode. Mislio sam da se radi samo o lijepljenju naljepnica na tuđe proizvode, da je obična preprodaja. Podrška u slučaju da se nešto pokvari (recimo izvan garantnog roka) je isto važna, naročito kod skupljih stvari kao što su ti veliki stolci.

Naletio sam na ovaj thread: https://www.reddit.com/user/eSport_A...brend_highend/

Čini mi se da se radi o drugoj firmi i shopu, iako je stolac praktički isti? Znači imamo dva proizvođača gaming opreme u RH?


@Elven, ako ti je višak, meni nešto zbilja treba hitno
Odinarius je offline   Reply With Quote