View Single Post
Staro 25.03.2020., 12:34   #8671
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A kakva bi se to frka dizala?
Ako ti ne paše njihov mobitel kupi neki drugi koji ima SD i kojem je optimizirano sve to što ti želiš.
Odakle vam ideje da ekipa može njima uvjetovat dobavljače dijelova? Lol

Tržište će kao i uvijek reći svoje, ako neki proizvod ne valja neće se prodavati, i obratno.
1. pa recimo optimizacija OSa..

Pa naravno, ak mi ne paše, ko mi kriv, to je ionak moj problem
Ili, šuti i trpi dok koristiš samsung ili pređi na nekog drugog proizvođača.

Pa gle, kolko su se proizvođači opustili, tolko su se kupci razbahatili, da li s pravom, to nek svak prosudi..

Ja ovdje ne pričam samo o procesoru, jasno mi je da je to njihov proizvod i ovdje ne pričamo da mi postavljamo uvjete koje će oni komponente ugrađivat u svoj proizvod, naravno da je suludo o tome pričat.

Neam niš protiv samsunga, recimo zagrijan sam za neki određen model, al eto smetaju me neke stvari koji se već vuku duže vrijeme a softverske je prirode (optimizacija, baterija, softver za kameru). Ovdje se ne radi o meni i (možda malo) mojim željama ili mom hiru, a gunđanje o njihovim smartfonima nije samo od strane mene, neg ih ima dosta, zapravo, diljem globusa a bome i na ovom forumu ima ekipe koje "špotaju" samsung, jasno mi je da njih to ne dira, al eto, ovo je forum i tu se možemo izjadati između sebe i reć svoje mišljenje

Ali da, svodi se na to, ak ti ne paše uzmi drugo, mi (samsung) ćemo radit kak nama paše, a vi ćete nama davat novce, prigovori nas ne diraju..

Ak ljudi ne kupe samsung radi softvera ili hardvera, onda će ga kupit radi samog imena, jer eto, to je brend, a ovima (samsung) je bog bogova..
Samsung će se prodavat, a ljudi će kupovat, al pod njihovim uvjetima..

Da ih zadesi sudbina HTCa je teško moguća, zasad, al da ih se malo prodrma je ipak moguća.

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 25.03.2020. u 12:42.
zvonac je offline   Reply With Quote