View Single Post
Staro 11.01.2012., 10:17   #86
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
najlegendarnije što sam imao je ono govno iz HT akcije HOĆU intrenet tamo negdje početkom milenija.roditelji kupili sinu KOMPIJUTOR za školu(da prepisuje lektiru sa INTERNETA) a sin bi igrao Serieus Sam a ono šteka

ajmo kupovati neku jaču grafičku naravno kako sam imao iskustva kupim tad S3 Savage 3D nije bas bila neka al me prodavač uvjerio u tu(nikad vise nisam otisao u tu trgovinu lol ) da je dobra i da će vrtit sve igre,zovi "komšu" da to pospaja(zamjena grafičke i instalacija drivera normalno laganini trajalo cijeli dan po super povoljnoj cijeni od par sto kn koliko se sjecam(to je bilo i komši zadnji put da nešto spaja lol) onda ubrzo nakon zamjena za Riva tnt2 (tu sam vec sam poceo prckati po tome),pa geforce 2 ti i poslije geforce 4 titanium od aususa zvjerka tad bila i naravno veliki overkill za moj tada celeron od 633mh(clockan na 900) i 128mb rama.uglavnom najvise sam imao zgoda sa tim grafičkim karticama i kanturinom od HT-a koja mi je bila legendarna ali sam ju svejedno sa slasti razbio par godina poslije jer me toliko iživcirala kao ništa do tad
microsoft66 je offline   Reply With Quote