View Single Post
Staro 25.07.2019., 15:13   #568
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
2 sata mopanja za 60m2? Cime, "dzogerom" iz barbie seta?
30 kvadrata plocica operem u 10 minuta (nakon usisavanja naravno).

Btw. slazem se sa webstartom, to "pranje" vise gledam kao kupljenje zaostale prasine i nista vise od toga. Svakako me zanima s50, zvuci super po dosadasnjim iskustvima.



Je, 10 min ako mopas pod makete Barbie kuće


Tu računam naravno pospremanje stana (micanje svega sa poda), temeljito usisavanje, mopanje, susenje i vracanje svega u probitno stanje.




Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Za s50 vam pise u uputama da usisate 3 puta i zatim stavite mop. Mop radi odlicno, poslje nejga hodam bos i nema ni grama prasine.
Mi ne koristimo klasicni usisavac.
Dignem malo kauceve i sa metlom pomaknem prasinu na sredinu sobe i upalim roborocka.

Znači Xiaomi je ipak napisao kako se to treba radit


Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Tri puta tjedno po sat i pol vremena, s time da imam 110 m2 i pokretnu labradorsko retriversku tvornicu dlaka od 40 kg

Ja isto imam mini tvornicu dlaka APBT od 20 kg, i zapravo nisam siguram kako ce reagirat na usisavac, posto sam za ovaj klasični vec mjenjao cijevi/nastavke.


U svakom slučaju bar na početku ne bi ih ostavljao same u istoj prostoriji, zbrka nastaje sto je je kuja doma u dnevnoj kad sam ja na poslu (8-16) koja je odvojena vratima koja su naravno zatvorena, tako da bi morao imati dva programa, jedan za kad sam na poslu i onda bi robot cistio hodnik/spavacu i kupaonu, a onda akd dodjem doma i kad je sve otvoreno da počisti i dnevni+kuhinja, sad jel ce to biti popodne ili navece, to cu vidjet. MOzda cak i po noci da odradi dnevni, iako se bojim da bi ga ova moja nemam mogla cut tokom noci i naravno pomislit da je mačka i ode 500€


Kad S50 mapira stan, jel postoje programi za čišćenje s naglaskom da se mogu odrediti prostori koje čistiti u koje vrijeme i na koji način (samo usisavanje ili usisavanje+mop)?


Znači podesio bi ga tako da mi npr pon-sri-pet od 10-11 cisti spavacu/hodnik/kupaonu i od 17-18 dnevni boravak i kuhinju (znači tad sam doma i mogu prevenirat da ga kuja ne pojede).


Trazim li puno od S50?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote