Tema: Automobili
View Single Post
Staro 12.06.2019., 19:14   #44847
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ovu noc negdje oko 03:50, na obilaznici i cvoru Ivanja Reka znak i dalje 80km/h nasred autoceste bez ikakvog razloga, prije nadvoznjaka. Nakon nadvoznjaka policija naravno sjedi u autu i mjeri brzinu, gdje i inace stoje. Brutalni su to tamo “radovi”... Sa 130km/h što je normalno za autocestu skoro pa ulaziš u najgoru kaznu i uzimanje vozačke. Vozio sam 94km/h po tempomatu jer sam znao da su uvijek tamo, i cijelo vrijeme pri toj brzini na autocesti se bojis da te netko ne skuca odozada... A kamoli tek da se uspori na pravih 80km/h koliko bi trebalo, da nema tolerancija i da postoji kazna za 10km/h preko ogranicenja.

Bio bi red da se prije ili kasnije neko skuca u taj policijski auto koji u mrklom mraku stoji parkiran nasred petlje, u sjeni.

Imam beskonacno respekta prema policiji i policajcima na terenu, ali da glavonje salju te policajce da uvode “red” na takva mjesta - uopce nema veze sa sigurnosti u prometu.

Isto tako na Ljubljanskoj ispod City Centra One West stoji random znak radova 40km/h, obje trake otvorene bez da se ista radi. Na travi stoji par stupica. To je to.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 12.06.2019. u 19:20.
IcyTexx je offline   Reply With Quote