View Single Post
Staro 04.11.2019., 22:28   #18
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Vidi, drago mi je da zoves s linije za pametne, ali eto, sve je receno kako je receno. Da mogu uzeti doticni aparat u ured i na njemu raditi beskonacnu elektroforenziku, nikog sretnijeg od mene. No, kako rekoh - informacije koje su pruzene su prozene i nema bas nista puno vise/dublje/dalje od toga, tako da sva otvorena pitanja stoje.

Ako imas ideju ili prijedlog, slusam. Pametovanje i demagogija nikome ne pomaze. Znam i ja da bi se Uhljebistanska ustanova zaduzena za ovaj "slucaj" trebala postarati za isti, no ponavljam pitanje, zivis ovdje ili imas neki high life u sredjenoj zemlji? Ajde...
Ne vidim da ti ovdje itko pametuje i prodaje demagogiju. Ti si taj koji imaš stavove i generaliziraš. Mislim da sam te dobro usmjerio. Sorry ako ti nisam prstom pokazao u tvoj problem i što ti nisam objasnio kako ćeš izaći s klijentom na kraj, ali to ćeš morati sam. Jedino ti znaš kakav odnos imaš s njima i koje su ti mogućnosti.

Iz ovoga što si napisao ja bi prvo pozvao nekog iskusnog kvalitetnog električara.

Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
Ajd pls stavi tocan model ako moze, mi imamo riello 8kVA(sutra pogledam tocan model pa update-am) i battery pack za 15min na 50% loada. Svaka ~4mj battery recalibration i jednom godisnje emergency button check + simulacija nestanka struje. Sve je dosad islo bez problema, razlika pretpostavljenog i realnog trajanja baterije je oko 10%.
S APC-om nisam zadovoljan, od ozbiljnije opreme u 6 godina je riknulo prek 150k kn komponenti.... a trafo je u dvoristu, 238v konstantno. (trofaznu nisam mjeril)
Sorry, ali bacili smo ih sve Radili su oni jedno vrijeme OK, prolazio je self test i sve da bi nakon nekog vremena nestalo struje, a UPS baci error 61 ili 62 ne sjećam se više točno i gotovo. Sve umrlo. Onda ga upališ, napraviš sve testove, on kaže da je sve OK. I onda sutradan spustim osigurač (reko baterije su se valjda napunile) i opet sve umre.

S APCom nisam najzadovoljniji također. Za sada dobro rade, software je relativno OK, ali od prvog dana svi imaju gadan coil whine. Baš jako cvrče.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 04.11.2019. u 22:34.
medo je offline   Reply With Quote