View Single Post
Staro 03.03.2024., 14:17   #2636
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,644
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako Apple može reći proizvođaču: "Evo ti specke. Napravi mi takav Bionic čip." ne vidim razloga da to nije mogao napraviti i Google, a ne uzimati postojeći Exy i malo ga prilagoditi.
Imam osjećaj kao da se google uhodava s pixelima od kad ima tensor čip, pa će prava stvar doći tek (pixel 9 ili P10) poslije, onda će za pixele bit opravdano reći da rade onako kako bi trebali, jer sve ovo tj do sada je jedan veliki, meh (P6, P7, P8).
Sa svakom serijom felšaju bar u jednom dijelu, a hvale se da taj mob ne nosi oznaku flagšip, naravno, cijena govori drugačije, s obzirom na manjkavosti tog uređaja iz generacije u generaciju, cijena bi trebala bit prilagođena, a ne napumpana i to još neopravdano, mislim da samo ime google na poleđini smartfona više niš ne znači, pošto je stvarnost sasvim drugačija..

Al velim, Pixeli super rade, sve dok ne krenu usporedbe s drugim smartfonima, onda se dobije stvarna slika.. Jedino di briljiraju je camera department, tu su stvarno napravili odličan posao i tu rasturaju tj iz godine u godinu su sve bolji, šteta što za sam hardver koji čini SoC okosnicu samog uređaja to ne možemo reći kao i sam OS koji je očito "uvijek" bugovit.

Očito sam smartfon nije koenzistentan u radu, što je jedna velika šteta, a upravo bi google po tom trebao bit prepoznatljiv i biti zapravo prava nit vodilja samog uređaja. Dost je ljudi "plakalo" dok su preimenovali Nexus liniju u Pixel, dal je to sad ipak bilo s razlogom?
zvonac je offline   Reply With Quote