View Single Post
Staro 19.08.2009., 15:56   #92
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Dobro, medo s jedne strane vrlo racionalno sugerira,ukoliko možemo uopće nazvati racionalnim kupnju ijednog komada HW od 4600kn,jel tako. Oči su ipak oči,ukoliko je razlika tolika,nisam imao prilike dulje isprobati,osim kratkog buljenja povremeno u lenovo pa natrag na svoj 245B TN,ako je razlika veća od hypea kojim se priča o njoj,i nakon duljeg korištenja ips monitora,isplati se.

Sigurno da treba uzeti u obzir preferencije,moj je komp a s njim i monitor sve više TV tuner u sobi,office i net komp,i komp za posao,makar to ne sugerira konfiguracijom i grafičkom,stvarno se malo igram,i to igram smiješne stvari za kojima sam junkie tipa SNES emulatore,po pola dana.

Na strani mede sam utoliko jer je zaista bolje uzeti jedan,nazovimo ga pošteni monitor za svoje oči,nego dva T240 modela,to zasigurno.Možda ne vrijedi toliko,ali ja bi karikirao da je HP nova BMW petica,sugeriram sad,a recimo 240HD je Opel Vectra.

I sad ukrug koliko koji troši,ali ako čovjek hoće bolje,pa i najbolje,to košta. Ali i vrijedi.

Ja sam kupio,da zaključim post,svoj monitor jer zaista nisam imao love za ništa drugo,a trebala mi je samo veličina panela,24 je bio TN i maksimum koji bi uzeo i optimum. Ugodio sam ga i HW i SW i prilično je dobra slika, hebe me malo backlight bleeding ali pod kutem kojim ga ja gledam slika je - uredna.

Za tu lovu od 2300kn nisam ništa bolje mogao na 24 uzeti,u tom trenu kupnje,naglasak na tome.

Inače zanimljiva tema,samo pristojno,nemojmo je usrati prepucavanjima.
thedream je offline   Reply With Quote