View Single Post
Staro 19.06.2009., 11:00   #74
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Upala mi je zanimljiva ponuda da sadašnju zvijer HP LP1965 zamjenim za nešto veće. S monitorom sam pre pre zadovoljan, pogotovo nakon šta san na njega prešao sa nekakve no name CRT 17" kante...

Znam da 24" kvalitete ovog HP LP1965 ne mogu dobit za pare koje sam postavio, al žrtvovao bi malo kvalitete za par inča više. Malo san guglao, pratio, proučavao, al ljudi moji sve te kratice meni kurca ne znače, a neman baš vremena za proučavat u detalje, pa evo odma u čelo da ne filozofiram previše - Može li se kupit šta pošteno u 24" kategoriji za 2500-3000 kn (maksimum, maksimuma 3500)
Pod "pošteno" mislim na dobru kvalitetu prikaza, dobar kontrast, podosvjetljenje, bez probijanja i sl. pizdarija, solidan kut gledanja, solidan broj konektora i priključaka (HDMI, DVI,...), dobar sistem podešavanja (visina je najbitnija, kut i okretanje lijevo/desno mi ne zanimaju.
PC služi za svašta pomalo, al onako casual, ništa profi, igre, multimediju, internet, office, HDTV,...


Aj molin nekog znalca da napiše koju pametnu da odma znam na čemu sam, jer iako bi volio 19" promjenit sa 24" pritom žrtvujući kvalitetu, ipak ne bi htio dobit 75% lošiju kvalitetu nego šta je sad iman, jer mi je onda isti kurac imao 24" il 30" ako će slika, kut, odaziv, izgled, blabla bit za kurac.
Slijedeci tjedan dobivaju konacno u autronicu "Philips 240PW9"
Unutra ti je ista matrica kao i u HP 2475.
A cijena je u EU oko 430 Eura.
ja sad cekam mail iz autronica da mi daju tocnu cijenu. Pa mozda baci oko na taj model.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote