View Single Post
Staro 19.03.2018., 14:09   #655
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Ako mozes, ubodi neki DELL Ultrasharp LCD, U2xxx serija... Imas i HP ZR2xxx seriju isto kao dobre monitore...

I ako ti negdje uleti EIZO, iiyama, SONY, IBM, HP CRT, onda to uzmi i sve ostalo baci u smece... Belinea, Videoseven su gluposti od monitora, nula kvaliteta, ne isplati se na tome gubit oci... Samsung, koliko god svi mislili da je neka kvaliteta je niza srednja klasa monitora... Kod nas je ulozen enorman novac u marketing pa se Samsung smatra nekom velikom kvalitetom... Ljudi ovdje nisu imali novaca za prave igrace u CRT svijetu (gore pobrojani)...
jel ima razlike u onom ips tn i sl. ne kuzim se u to odaziv i sl. ?
sto se tiče crt za ijamu čuo sam htio sam to imat međutim nikad se nije imalo para skupi su bili, varo bi se ovaj videoseven je imao prekrasni odnos boja samo sto mu je fokus otišao, kolko sam čuo iz svojih saznanja, bitna ti je cijev kakva je unutra a ne ko ga sklapa, prvi komp od moje sisterice je imala viewpoint 17 odličan monitor,solidna slika, a samsung,LG ga je više bilo po dućanima manje sony,phillips, imo sam kao što sam vec prije napomenuo 757dfx i bio je prejeben imao je onaj highlight zone za ugođaj slike htio sam ubost 757nf međutim opet financijske mogučnosti, evo doma imam phillips tv 60 ekran mislim flat dobio ga đabe išo na otpad , frend elktroničar mi išo prelemit protiv hladnih lemova, a ono opa unutra LG cijev, sad sam vidio da netko poklanja adi microscan na njuški pa ako sredim prijevoz možda se i to upeca
svetac.svetac je offline   Reply With Quote