View Single Post
Staro 31.01.2010., 00:19   #68
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor quantum112 Pregled postova
Jest, s tim sam upucen, da mu treba 30 min do optimalnog rada
To je optimizam koji vrijedi za super ocuvane i ne previse stare primjerke.

Citiraj:
Autor quantum112 Pregled postova
to su sitnice koje se mogu i kod kuce. WinDAS kabel se isto da nabaviti i nije tesko raditi s tim softverom ako znas sto radis
Nazalost nije. To sve ide za primjerke koji su u dobrom stanju. Za sve to treba solidno vremena. Sva ta prica vredi tek kad se ustanovi kakav si uopce model nasao.

Citiraj:
Autor quantum112 Pregled postova
Koliko ga dugo vec imas? Mislim da je sansa da naletim na nekog s tim monitorom u danasnje doba i vrijeme jako niska
Trenutni model, mislim da ce biti skoro godinu dana. Uz napomenu da je drugo jutro bio na temeljitom servisom pregledu sa backup shemom. I nakon brilijantne slike, htio sam 100% ustanoviti i najmanju mogucnost neke bliske ili daljnje sabotaze u ozbilnom servisom pregledu. Nositi takav monitor na stol bez prethodnog pregleda je neozbiljna odluka. Racunaj na troskove odrzavanja.

Citiraj:
Autor quantum112 Pregled postova
Ovaj kojeg pucam je February, 2003, 2004 im je zadnja godina tako da nije nesto prestaro. Ako ne budu fanatici digli cijenu previse, skidam ga i dovest cu ga doma. Ako sreca ne posluzi, trazit cu dalje... Ali ne odustajem dok ga ne stavim na stol
Ako nesto ocajnicki zelis, onda ne kukaj na cijenu. Sve ostalo sretno u nadi da ces ga pronaci. Ostalo za kasnije kao sto rekoh.
Visage je offline   Reply With Quote