View Single Post
Staro 30.01.2010., 23:19   #64
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor quantum112 Pregled postova
FW900 i trazim. Bit ce uvoz izvana ali rijesit ce se. Nikakav LCD se ne moze mjeriti s tim monitorom i ako upecam dobar primjerak LCD ce pasti u daleki zaborav.
Odgovor zapravo moze ici na dvije strane istine

Cim sam procitao tvoj nick znao sam da sam ga negdje vidio vezano za FW900. Sad sam sve povezao. Onda bi svakako trebao znati za Louisa aka Vitu i koliko je suludo preko bare kupovati takav uredjaj osim ako nije A1. Ili iz njegove prodaje ocuvan ili potpuno obnovljen sa Sony SRP kitovima koje jos uvijek posjeduje u malom broju. Luis je jedina osoba u svijetu koja moze kompletno obnoviti FW900 modele. Kao sto je poznato, jedini model koji je stavio pored FW900 po boji (Apple...Xerox) je bio CG Eizo i Luis ga je potvrdio kao najblizeg konkurenta. Ali ameri iz dvije drzave dobiju razbijeni FW900 a kamoli ti koji bi ga preko bare cekao. FW900 mora biti posebno pakiran i takva igra iznosi $700 pa na vise $ dodatnih troskova. Njegova tezina je smrt za los transpot.

Luis mi upravo ovih dana treba poslati slike jednog od nekoliko postojecih Artisan 24" Wide modela koji su radjeni iskljucivo po narudjbi. Nek ceka onda i ostatak odgovora do tada.

Citiraj:
Luis : Depending on use, perform a Sony factory hardware calibration at least once a year. If the monitor is used very often, then I recommend Sony factory hardware calibration at least once every six months. This is like tunning up a very expensive vehicle. I perform this type of calibration for a lot less than what Sony charges,
Na ovo bih samo dodao da prostor na stolu mora biti masivan i ne daj boze da je ikakvo vrsta memorije nadomak pola metra kad palis FW900. Takvo magnetsko polje stvara da se i sam manual odrice odgovornosti za tvoje podatke

Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
visage nisam ja ekstremno za lcd tv
Darkijas, ma jesi

Ali to nije uopce kritika. Meni je zabavna tvoja ustrajnost i cak te u tome prodrzavam, bez ironije

Dugujem ti ispriku sto mi je promaklo da ti i dalje prodajes svoj CRT. Ako je zbilja tako ocuvan kako kazes, onda Quantum112 itekako treba razmisliti o toj kupovini. Ali i dalje inzistiram da si taj CRT zajedno sa IPS Philipsom trebao ostaviti u svojoj DM sobi
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 30.01.2010. u 23:56. Razlog: .... navodno ce pasti temperatura, pa sam vrtne patuljke isao prebaciti na terasu...
Visage je offline   Reply With Quote