View Single Post
Staro 14.07.2017., 11:24   #117
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor manolo91 Pregled postova
Hvala na odgovorima i hvala na klipovima. Slika mi se sviđa budem si vrlo vjerojatni nju uzeo pošto do sada nisam ništa loše pročitao i vidio o njoj. Samo me još zanima šta je sa s6 legendom? Vidim da je cijena u neutrinu samo 50 kn veća, a svi pričaju o 5000x elite...šta je ova bila promašaj?
Nije promašaj već stariji model koji je inferioran elite. Dakle kao što smo ti rekli. Do 1200kn 5000x Elite do 1800 kn SJ7. S tim da računaj još nešto troška za monopod i rezervnu bateriju (jedna je dosta za oko sat vremena snimanja FHD) te torbicu.

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Mogu reći da sam sa kvalitetom snimke jako zadovoljan jedino je zvuk nešto lošiji ali meni to nije bitno jer ionako editiram i dodam neke pjesme, ipak je to akcijska kamera.
Zvuk je nešto bolji na SJ7 ali ne znatno. S tim da ona podržava externi mic ali onda to više nije praktično. Go pro ima bolji zvuk ali je puno skuplja. Action kamere ionako nisu razvijene da se snimaju intervjui, dječji rođendani i sl. Te kamere imaju drugu namjenu kod koje zvuk i nije toliko bitan. A kako si rekao da se malo ispeglati taj zvuk u programima za obradu videa i zvuka. Jesi joj stavio zadnji firmware v1.5.1? Zvuk je nešto bolji i dosta glasniji nego prije.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 14.07.2017. u 11:30.
Tvrdi je offline   Reply With Quote