View Single Post
Staro 13.01.2009., 12:08   #361
Killer_99
Ubojito stvorenje
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Irland
Postovi: 97
Sam vrag kaj morem sam zmjeniti sve zive i nezive djelove na autu inace servis jos placati za neke kaj mogu sam,...
Mislim ok odradio sam one obavezne servise dok je jos auto bio nov i to je bilo to
Vozim Peugeota 307 nisam bas primjetil da sam lampe cesto mjenjal recimo u periodu od 8 mjeseci sam valjda 1 ili 2 zmjeni ( valjda sam imao srece bar u necemu xD )

@ Gradanin
Imas pravo servisi skupi ko sam vrag, ali dosta toga covjek more sam samo da malo promatra nekoga kod prvi put uradi, pa nek proba sam
Mislim ulje zmjeniti nije nikakvo umjece,mjenjanje zarulja, i takve sitnice morete ustediti po 100 kn kolko morate platiti da u servisu izmjene,...

Kaj se tice promjene ulja ja preporucam Deltu 5... cca 120 kn 5l i s time komotno morete napraviti 8000 km i onda izmjeniti, kaj sad imate od toga kaj morete napraviti 15 ili 20 000 km kad ulje ides mjenjati mjenjas pregoreto ulje, onda normalno moraju i svi filtri, pa jos se motor opterecuje bezveze jer se ne podmaziva kako spada imate cca 40-60% vecu vjerojatnost da cete imati kvar motora zbog takvih gluposti i silitaknih ulja a vi ako mi ne vjerujete molim ljepo pogledajte kakvo ulje vam izvade nakon 15- 20 000 km
__________________
Im here to kill You
-----------------------------

Killer_99 je offline