View Single Post
Staro 26.05.2019., 00:16   #721
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Svjestan sam ja toga.

Više puta sam imao situaciju da mi dođe račun ili službeno pismo kojem je krajni rok za plačanje bio jučerašnji dan ili da se moram nacrtat doslovno sutra u 11 u opčinu.

Kome da pošaljm mail njima ? ... jok !

Poslao sam ljepo sliku HEPU, ISKON-u i drugim pošaljiteljima računa , evo datum kad ste vi poslali pismo i evo tu je datum kad mi je stiglo 5-6 pisama sa ljepim zakašnjenjem.

Pa su oni ljepo kontakirali HP a službenim putem.

Jer kad mi kao obični građani napravimo pritužbu za svog "omiljenog" poštara HP-ovci svoje štite ofkors.

Znaci poštar pričeka 7 do 10 dana da se nakupi pa odjednom dostavi preko 5 do 7 pisama.

Ili kao što su mnogi od nas iskusili unaprijed ispisana ceduljica "nije vas bilo doma" sami si pokupite pismo/plačeni paket.



Po meni to opet ne rješava problem jer dobit ce nove ljude u sabirnom centru u VG, a nece dobit nove ljude za rasteretit kriticne opcine , djelove kvartova tamo gdje ispostva toga zapinje.

Nemožemo genelarizirat da je sve loše ali očito postoje Gradovi / mjesta / opčine / kvartovi gdje nemaju dovoljno ljudi i to se mora negdje odraziti.

Prijatelj prije ni 10 dana kaže mi za ovu situaciju: BRZOJAV sučuti kasni preko 7 dana u Velikoj Gorici !
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977

Zadnje izmijenjeno od: Blue Spirit. 26.05.2019. u 00:30.
Blue Spirit je online   Reply With Quote