View Single Post
Staro 17.10.2005., 23:59   #53
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Originally posted by mc_fish stari moj kolko nisam bio u mamma mii...uf e bome idem u pon! inace jel iko probao iz mozarta pizzu? galija je isto dobra
Ajde i javi nam kako je sad koncipiran sanitarni cvor.
Ne pokusavam biti duhovit vec ozbiljno ovo spominjem.

Davno kad sam zadnji put bio, WC je bio na manje od pola metra od samih sjedecih otvorenih separea i vise nego "lagano" su samarali "miomirisi" iz spomenute lokacije

Zasigurno su to morali update-ati ako nista drugo onda zbog sanitarne sluzbe :confused:

Citiraj:
Originally posted by thunderbird Inače, najbolja pizza u zagrebu mi je u Panpek-u na okretištu tramvaja borongaj, i još je dobra pizza u restoranu yes DG (kod doma sportova)
thunderbird, oprosti mi na direktnosti ali koliko ti imas trenutno kila? Ako ti se Panpek svidja, onda si vjerovatno u super teskoj kategoriji

Na prevaru (zbog brzine) sa lokalnim drustvom sam jedanput otisao tamo na Pizzu, buduci da tamo imam i kucu koju bas i ne posjecujem previse. Oni uopce nisu pizzerija vec pekara, koja je usput za skolarce uvela pravljenje pizze pa po zelji mogu i napraviti punu pizzu. Ali samo jednu jedinu !!!

Doslovno jedna jedina, sir, meso, sto ce reci da sam ja jeo suhu potplatu. Ljudima je bilo doslovno zlo jer je plivala u masnoci, grozno.

Za DG nisam siguran dal je Pizzerija ili hram fanova Mirka Filipovica

Jako se proseljacila, barem kad sam zadnji put tamo bio.
Upravo DG jedini ima drvene pladnjeve i na tome im svaka cast, to je doista pametna odluka. Sama formula pizze je zasigurno iznad prosjeka i vidi se da pizza ima staza u tradiciji pripreme, ali (barem kad sam zadnji put bio) usluga je bila ispod svake razine, a ophodjenje na razini mjesne zajednice u nekom malom kvartu Zambezi distrikta. Nevjerovatno da imaju samo 8 razlicitih pizza, a kvaliteta je vidno na visoj razini, skolski primjer neosmisljene ponude. Steta.
Visage je offline   Reply With Quote