View Single Post
Staro 26.07.2013., 00:38   #10
risting
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: makedonija
Postovi: 11
Lightbulb risting

Da ti kazem probao sam sa napojnu i kad sam stavio kleme na akumulator aktivirao se ventilator na napojnu i bez struje zuta na + crna na - i normalno povezao sam i cabel za struju ostavio sam 2 casa i nista nije se ic napunio palo mi je na pameti sa adapterom 1000 ma 12 v sam uspeo da napunim akomulator ali cudno na mutimeru ako postavis na 9v daje 12.52v ako postavis na 12v daje 17.23 v ali sam primetio ako stavis adapter na 9 v malo greje ako stavis na 12 v uzasno je grejao i sam ga vratio na 9v da se puni za 5 sata se napunio koliko da zapali,ostalo je alternator dovrsio ali adapter ako ga postavis na 12v i kad ga vezes na akomulator od 17 v pada na 12.56v na autu ako ne ga zapalim 2 dane 3 dan nepali ponekad i 1 dan drugi dan nepali nasao sam jednu led diodu na autu blizu do table ona je svetela nonstop pa sam je isklucio jer je moguce od jedne led diode da se prazni akomulator za 1 noc posto i akomulator je i vise puta punjen na led diodu napon sam merio je bio 1.5 v ako nages neki bolji tutorijal za charging akomulatore postavi pls. pooz i hvala

Zadnje izmijenjeno od: risting. 26.07.2013. u 01:11.
risting je offline   Reply With Quote