Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 20.09.2018., 20:38   #1166
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Probao sam taj iQoS i iskreno sra** mi je. A pušim i parim

Što se parenja tiče

0: Nije to za svakog:
Meni rođak kašlje ko smuk na najmanji dim, jednostavno ne može, al dimi marlbora koliko oces

1:Mod(baterija)
Dakle što se tiče opreme Mod(ili ti ga baterija) sam ne mora biti skup, npr Joyetech Evic Mini, ili neki iz tog ranga(Eleaf Pico) je sasvim dobar za pocetak, meni nakon 10+ godina u parenju je vrh. Uz njih obavezno kupiti kvalitetnu bateriju(samsung, sony, lg, AW, panasonic...)

2: Atomizer
Ne znam kakvi su tvoji, po meni je bolje da sam slažeš zavojnice, em je gušt/hobby, em se možeš prilagodit svom ukusu, ali ako nisu za samostalno slaganje i igru ima dosta dobrih sa gotovim grijačima.
Ako će sami slagat, ja imam Siren 2 atomizer koji je meni osobno top, idealan za teže vuči(slično cigaretama) a može i restriktivno direkt u pluća.
Ako oće gotove grijače, KangerTech Toptank ili Subtank imaju gotove grijače i isto se zrak može prilagođavati ali ima i dosta drugih dobrih opcija, koje nisam probao pa ne mogu reći, al google knows MTL(mouth to lung) ti je duhanski tip pusenja a DL(direct to lung) je direktno u pluća. da znaš googlat

3: Tekućine
E tu ima svega, i dobra tekućina je ključna stvar
Što se tiče duhanskih, na jednom kraju imamo nešto kao Halo Tribeca, RY4 koje su neke karamelaste tekućine, na drugom kraju imamo Npr Journey Schroedingers Liquid, ja Schroedingera smislit ne mogu, tribecu obožavam, dok znam tipa koji obožava Schrodingera a ne može smislit ove druge.
Imaš tu još nekoliko opcija duhanskih, Citiram:
-"Real cigar od Momoa... smrdi na pepeljaru punu čikova koja je prenoćila u dnevnom boravku nakon kartanje bele... otac će se ugodno iznenaditi već nakon nekoliko povlačenja iste"
-"Daleko najsličnije sta sam ja probao je Black Note serija, pravi se od pravog dimljenog duhana, ja mislim quartet da je bio najslicniji al nisam siguran, no koliko su dobre toliko su $$$"
-"Meiwei Red M"
-"Sto se duhanskih aroma tice FA Virginia ili 7 leaves"

I jedna od mojih top preporuka, čista nikotinska baza neke jačine(od 3 do 20mg nikotina), meni je to skroz ok okus.

3.1: Jačina tekućine:
Ja bi im preporučio 8mg do 16mg nikotina za početak(12 zlatna sredina) ako je MTL onda više nikotina, ako je DL onda manje.
20 je kao "maximum" iako se da nabavit 24 mg
OuttaControl je offline   Reply With Quote