View Single Post
Staro 04.11.2017., 20:52   #131
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
u pravu si ko uvijek
Bez obzira na tu činjenicu, i dalje ne generaliziram niti dovodim stvari u činjenično stanje onako kako ja mislim da je ispravno.
CoD dok god bude imao SP će i dalje biti SP igra. Netko će je kupiti zbog SP-a. Netko zbog MP-a. A netko će odigrati demo verziju i zaboraviti da ju je ikad igrao (npr. ja )

Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Ja sam isto totalno razocaran. Ocekivao sam vise od igre.
Ne znam, očekivanja nisu baš bila neka. Iako, mnogima su se okice zacaklile kad su vidjeli da se CoD vraća korijenima, ali kaj ja znam... niš novo. Opet švabe, opet Ardeni, opet 44 i 45, opet Normandija. U zadnjih 20 godina smo pogledali 20 filomova i odigrali iste stvari valjda isto toliko puta.

Očito je target skupina bila 12-15, oni koji su se rodili ili bili u pelenama dok smo mi naganjali CoD1 i CoD: UO ili CoD2. Govorim sa SP jelte.

Netko je rekao da bi bilo super kad bi remasterirali CoD2. Recimo da je ovo najbliže tome, samo bez Afrične i Sovjetske kampanje. Samo Ameri.

No da nebi sve bilo negativno, SP stvarno traje natprosječno dugo za današnje pojmove SP-a. Dao bi joj 5/10 ocjenu. Išlo se na ziher

@fanATIk
Imaš pravo. Stvarno su postovi isti, zar ne ?
Brko je offline   Reply With Quote