View Single Post
Staro 29.09.2017., 01:13   #118
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Corneta nisam uspio dovest u više navrata. Kasnije mi uz bolasia, halilovića, delufeua i nekog švabu za rezervu nije trebao. Od tih manje poznatih je u 2017 Cubas bio bog i batina, cmf ala lukitza. Ne mogu zamislit momčad bez njega. Znači to ako ne krećete s tipa realom iz madrida nego recimo iz 2 lige.

Par još dobrih:

cb - s. morrison, nije baš okretan ali ima visoke ocjene na pravim mjestima za stopera
dmf - wakaso, čvrst u duelu, zahvalan, može igrati stopera i beka.
cf - wickham, ne baš brz, ali gorostas ako trebate dobar glavomet i solidnog realizatora
cb - t. lees i hutchkinson iz sheffielda (njih sam imao u startu tj. nisam kupovao) - ništa posebno ocijene, no u praksi jako dobri za svoju kategoriju

Ima i neki francuski crnac LB među slobodnim igračima (mislim da se preziva nekako sa E), igra za kiki-riki od plaće a dobar igrač, zatim neki LMF žuti švabo, znači taj doslovce skoro sve pozicije može igrati

Od ovih malo skupljih kasnije

cf - vietto iz seville (napadač tipa aguero)
cb - p. diaz, ima "sve", pogotovo ako prođe koja sezona u igri da se razvije
rmf - r. emery (australac)
lmf - bolasie (everton) - obožavam to krilo, ima ono nešto, odličan za "skretanje" u malom prostoru, uz crtu ko po špagi, driblanje...
cf - slimani, u početku mi bio ništa posebno, no kasnije sam se s njim nazabijao i nazabijao
cf - embolo, kad se razvije zvijer, no mnogo veća cjenovna kategorija od ostalih.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 29.09.2017. u 01:43.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote