View Single Post
Staro 25.09.2017., 23:23   #106
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Odigrao nekoliko mečeva yogurt verzije. Fizika lopte je puno bolja nego u prošlom na pc. Nekako je bolji, ljepši i fluidniji nogomet nego prije na superstaru (koji je znao biti brutalan). Čini mi se da lopte češće prolaze ubačajima kroz sredinu nego prije (a što u fifi skoro nikako nije išlo), naravno ako je ubačaj pravovremen i igrač OK. Trava očaj (šokirao sam se iako sam bio spreman), prezentacija tj. uvod u meč odličan. Westfallen iz daljine, pa original pjesme navijača, dekoracija i sl. Naravno pretpostavljam samo uz par klubova imaju tako. Navijači drastično bolje i raznovrsnije izgledaju, bolje animirani i sl. Prekidi su drugačiji (naravno izvode se isto, ali kamera i punjenje ubačaja/udarca ima druačiji feeling u korelaciji sa drugačijom fizikom lopte)

Što se tiče tehnikalija uopće ne treba 8gb ram, potrošnja uz sistem 2.7gb. Treba dobar cpu, quad phenom više tu ne može 60 fps održavat, rekao bih g4560 poželjno za minimum, oni kažu u req. i5, možda nisu daleko od istine. Gpu ne treba ništa posebno, brijem da ću imat 60+ stalno u gameplayu sa hd7850 2gb kad rješim cpu.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.09.2017. u 23:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote