View Single Post
Staro 24.09.2017., 04:53   #98
Green_FanBoy
FC Bayern <3
Moj komp
 
Green_FanBoy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 255
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odigrao danas par utakmica vs AI:

- idiotizmi i dalje neki ostali (superman golmani, namjerno promašivanje cijelog gola, spori i teretni obrambeni brži od lakonogih napadača tipa Aubameynag ili Coutihno...)
- dodani novi idiotizmi tipa da moj igrač se više ne može kretati dok se AI priprema izvesti free kick na njegovoj polovici
- zbog trave nekoga u Konamiju treba zatvoriti na 10 dana (to će ionako Smoke odratiti pa ne treba se previše sekirati nama na PC-u, vama na plejki sorkać )

Gameplay je bolji, igra je fluidnija od 2016 i 2017, fizika je nekako bolja, kao i pitch sounds.

I dalje je bolja od one druge nogomente igre. Koliko ovako na prvo vidim, po svemu.
Nebi se nužno složio, naime s St.Etieonom, točnije onim Hamounom (ili kak se piše..) sam žešće vrtio protivnike i obrambeni ga nisu baš mogli pratiti.. Mislim da je Stoke city bio, uglavnom neki fake britanci, sa sve 3. vrijednosti na 79..

Meni je puno raznovrsniji od 2017. barem u ove 3-4 tekme što am odigrao.

Probao sam onaj "peć" sa hcl-a importirati, ali se faila na nekih pola puta i sad pola timova ima samo golmane... tako da s time pripazite.
Green_FanBoy je offline   Reply With Quote