View Single Post
Staro 23.08.2017., 10:34   #7
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Istina, oni su bili normalni na početku, ali valjda nije išlo i prodali se. Od onda sranje kao i ostali. Index sam prestao čitati prije 3-4 godine.

Nekako su mi najnormalnije vijesti na vijesti.rtl.hr i monitor.hr



Veće žutilo od dnevno.hr ne postoji na hr webu.
haha, pa polovica novinara dnevno.hr jos misli da je zemlja ravna ploča, takvi su im i tekstovi

uglavnom, preferiram...

liberal.hr
dnevnik.hr
jutarnji.hr
http://hr.n1info.com/

s tim da je n1 iako lijevo orjentiran medij, ralativno azuran s informacijama i pristojan, cak bi se usudio reć, da vrlo cesto bude prvi s informacijama s terena

jutarnji.hr nije los, cesto su ideoloski onako kako vlast puse... iako mi idu na zivce odkad su od proslog tjedna dali otkaze, nekoliko super kolumnista ( denis kuljis, ivo banac i sl.), relativno medju najcescim otvorim jutarnji, ipak imaju novca i sirok spektar informacija, kolumni, tekstova...

Index.hr, najcitaniji u RH, svakakvih tu anarhistickih, desktruktivnih sranja ima, lijevo-liberalan portal, desnicu i crkvu blate gdje god stignu, skloni populizmu i psovkama, iako imaju nekoliko liberalnih kolumnista koji su ok (goran vojkovic i sl)

liberal.hr - zasad top medij, meni odlican, liberalan, blago desno orjentiran ideoloski (bar dobijem dojam nekad, al mozda ovisi od novinara do novinara, ekonomski liberalni totalno), po mom misljenju, najmanje skloni populizmu i demagogiji, često stručni i profesionalni

telegram.hr, po meni najvece smece, ninoslav pavic vlasnik, najpristraniji medij, izuzetno lijevi, projugoslavenski, ukljucujuci njegov net.hr (Soros vecinski financijer, kao i indexu, barem u pocetku indexa...)

dnevnik.hr - relativno najobjektivnini, cisti info portal, imaju super pod stranice tipa punkufer.dnevni.hr, vlasnik, nova tv

rtl.hr - izuzetno lijevi medij, njihov glavni novinar informativnog programa, Hrvoje krešić, (koji je sad presao s rtl na n1, obecao mu sdp prije izbora da ce postat glasnogovornik sdp-a ako sdpo dobije, po meni izuzetnoi pristrani i neprofesionalni)

vecernji.hr - nit smrdi nit mirise, ima tu svega, od lijevih tekstova, do desnih klerikalnih, placao dvije godine njihovu premium uslugu za njihove premium tekstove, al prestao, sve gori...)

24sata - bozemitesacuvaj, ovo valjda nitko nebi trebao citat ko ima vise od 2 razreda osnovne, 90% tekstova horoskop, populizam i demagogija

tportal.hr - pristojan ljevicarski, zabavni news portal, ima zanimljivih tekstiova, vlasnik, T-com

od desnih portala bi izdvojio, relativno pristojih, direktno.hr i narod.hr od zeljke markic i njene udruge

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 23.08.2017. u 10:57.
nick praskaton je offline   Reply With Quote