View Single Post
Staro 28.09.2011., 18:16   #136
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 490
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Ne, naravno, nikada nije problem u balanceu, pogotovo kad sjednem u T1 heavy 5 puta zaredom i budem na vrhu dok u mom timu ispod mene sjede 2 Panzer IV, a u enemy teamu na vrhu 3 KV-a sa 107. To nije balance issue, kriv je tim
Da ne spominjem to sto moras placati da bi igrao s ekipom od troje i sta vec ne, jer je grindanje XP-a i creditsa prakticki nemoguce bez sjedenja pred kompom 12 sati dnevno ako nemas premium account. Radije cu potrosit lovu i vrijeme na bolje igre, i ne moras mi govoriti da ne igram ako mi se ne svidja, jer ocito da sam prestao igrati i nije mi bio potreban tvoj savjet u vezi toga.
E pa o tome ja i govorim, sa razvijenim pzIV i poslije sa VK3001H obozavao sam skidati KVjce i T1HT, iako imaju strasan top, za armor imaju lim, dva do tri hitca i bye bye KV i nije bitno sa koje ga strane tucem. Iako je bolje (lakse) naguziti ih.
Pogotovo VK3001H koji je brz u 3pm, skines ga sa pol muke.
Naravno da nemas sanse ako si statican i cekas ih.
I to nije kriv team balance.
Koliko me je puta bacio sa tigrom protiv dva ili tri ISusa ili T29, neke sam bitke dobio neke izgubio.
Pa i spominjani M3 Lee naleti na njega frontalno sa med. tenkom tier 4, 5 sanse da prezivis jednake nuli, ali zato bokove i guzu ima tako mekane

Sto se tice xp i creditsa nije tocno da moras imati prem. da bi negdje dogurao.
Igram igricu nekih 4 mjeseca po sat, max dva dnevno sve sa standardnim acc. i imam KT, GW Pantheru, JagdPanthera, Pantheru.
Audi45 je offline   Reply With Quote