View Single Post
Staro 07.12.2010., 08:14   #61
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Ja sam uzeo HTC Desire i tarifu Sve za mene 150 u VIP-u. Ušao sam u akciju prijenosa broja te ostvario pravo na 50kn tokom 24 mjeseca i 50% na tarifu.
Dakle, plaćam po defaultu 75kn+10kn radijsku frekvenciju i to bi trebalo biti 85kn, al ima caka da na sve to ide još i uspostava poziva. Znači za nekih 80 uspostava poziva dobi se još i 20kn + na račun. Isto tak tih 50kn ne pokriva iznos na kraju mjeseca, nego se on prvo troši.

Dakle, krenete surfati 1.12. i skinete nekih 10mb. Oni računaju 1mb = 0,49 lipa i ode vam vaših 50kn bonusa. Kratko i jasno - PLJAČKA. No s druge strane ako ne surfate onda je to ok

Isto tako mi je žestoka provjera stanja na računu za pretplatnike putem sms-a. To se plaća i ide na paket

Al, još bolje mi je bilo kad sam ih zvao tamo oko 3.12. da provjerim stanje na računu. Potrošio sam 5 min razgovora iz paketa, 3mb prijenosa podataka i kaže meni automat da sam trenutno potrošio 0,64kn??? Zovem ja operatera i pitam kako sam potrošio 64 lipe? Jesam li prekoračio 50kn bonus. Veli da nisam onda kako je račun 64 lipe ako je jedna uspostava poziva 0,25lipa??? Ili može biti 50 ili 75 lipa kako jebemu 64lipe???
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote