View Single Post
Staro 10.11.2018., 08:10   #78
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Evo samo jedne stvari koja govori da nije baš sve onako kako neki ovdje tvrde da je ovo RH, jer i vani se događaju gluposti, pa da je netko vršio inspekciju dok se ovo događalo što bi se moglo zaključiti o legalnosti licence u tvrtki koja bi za vrijeme dok se ovo događalo pokazivala da se ne radi o pro licenci i evo kazne od inspekcije.


https://www.bug.hr/operacijski-susta...ndowsa-10-6652


Inspekcija bi po nekima ovdje utvrdila u tom trenutku činjenićno stanje i naknadni dopisi je se ne tiču.


Mislim da to baš ne ide samo tako, ali tko plati plati, a ne želi se žaliti, država sretna i zadovoljna.


Evo jednog komentara o ovome:


"Tako sam ja jučer razrogačio oči i gledam u čudu koji je to K. Odjednom dole desno iznad sata je pisalo aktivirajte svoju Windows licencu. Reko WTF, pa što imam zadnje 3 godine? Onda sam otišao u postavke i nanovo napravio aktivaciju koja je završila za par sekundi i sada je opet sve ok. Sada samo čekam da se dogodi da jednom i ja ostanem bez svih podataka pa koga onda tužiti? Zlatno pravilo je ako nešto radi nemoj dirati a oni stalno nešto rovare i kopaju pri tome radeći sranja. Meni su windowsi super radili od početka onda nakon jedne nadogranje prestao je raditi Microsoft Store i to nisu popravili pola godine i više. Tko to tamo sjedi koji debili da ne testiraju na svojim mašinama prije nego puste nadogradnju van ja ne znam. Najlakše je povući nadogradnju kada ljudima napraviš štetu, a tko će im nadoknaditi gubitak podataka? Ponašaju se kao da imaju 10 zaposlenih a ne da okreću puste milijarde, katastrofa."


Ovaj slučaj samo pokazuje kako danas preko noći možeš postati kriminalac i to ne svojom krivnjom!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 10.11.2018. u 08:33.
sakomako je offline   Reply With Quote