View Single Post
Staro 01.03.2017., 19:42   #165
RaNz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb/Križevci
Postovi: 346
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Pa za početak battery drain nije linearna funkcija, tu ti već u startu sve pada u vodu.
Po ovome bi ispalo više od 15h, ali sam rekao 10-15. U svakom slučaju, meni heavy usage nije 5h sot u nekim nezahtjevnim aplikacijama,već upravo ovo što sam naveo 10+h GPS-a. U zadnjih nekoliko godina sam radio po terenu i po cijeli dan sam koristio GPS,sad nemam toliku potrebu za istim,ali znam ako izdrži 10-ak h GPS-a,bilo čega drugog što radim će izdržati cijeli dan,a ne da u 2-3 popodne moram tražiti punjač. Sve iznad toga je bonus.

Prema današnjem korištenju sam prezadovoljan.Oko 10:30 sam ga skinuo s punjača na 84%, cijeli dan sam ga intenzivno koristio - 1h navigacije, oko sat vremena poziva, hrpa poruka preko raznih klijenata, čačkanje po postavkama, ostatak vremena surfanje (sigurni oko 4-5h). Od 10:30 ujutro ako je 2h bio miran,previše sam rekao i sada je na 51%. Dakle preko 9h od kad je isključen s punjača i stvarno intenzivnog korištenja, progurao s 33% baterije

PS
Većinu tog vremena je bio spojen preko 4G, wireless mi je ostao upaljen u pozadini,zaboravio sam ga isključiti,par minuta sam dijelio mobilnu vezu i koristim 2 SIM kartice
RaNz0 je offline   Reply With Quote