View Single Post
Staro 21.07.2022., 14:38   #3
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Di si vidio uredjaje na popustu i zasto bi bila glupost?
U najgorem slucaju, vratiti ce ti lovu i nikom nis.
Gle sve 5, je vidio on line, fizički dućan i on line nije isto. Ali 21 dan ni bu ni mu. I nije nikome niš jer sam stvari mogao već kupiti u mi.hr, neutrinomobile.hr, mall.hr ...

Ono što nije 5 je da sada nekih stvari više niti nema ni u drugim dućanima ili su opet po ondašnjim redovnim cijenama ili skuplje (lista je sadržavala 9 artikala).
I neće mi samo vratiti sredstva ako do toga dođe jer nije po PSu, kako oni obračunaju zateznu kamatu za kašnjenje od 1 dana taka mislim da nije više samo povrat točno uplaćenih sredstava, nakon skoro mjesec dana.

Neki dan sam u mall.hr naručio SD karticu i 4 tonera, lijepo su me nakon 3 dana obavijestili imamo problema sa dobavljačem, nakon 7 dana možemo vam isporučiti samo SD karticu i dva tonera, druga dva ne možemo i promijenila se cijena. To je OK poslovanje. Ovo od HT nije, 21 dan niti da te obavijeste zašto se nije roba niti makla se sa skladišta, a po hodogramu ti lijepo napišu da ćeš sve dobiti za do 12 dana.

Za mi.hr, mall.hr, zinello.hr, protis.hr, links.hr samo riječi hvale kroz sve ove godine pa čak i za sve ebay Kineze, ali ovo od HTa stvarno je najžešći amaterizam koji sam vidio u zadnjih 10 godina. Bilo je i sa drugim situacija ali su te obavijestili ponudili opciju, nešto ... ovi ko kakav fake shop sa nekih otoka. Uzeli uplatu, ne odgovaraju na mailove, chat, ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote