View Single Post
Staro 27.05.2015., 10:37   #99
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
prekodivan je daj samo reci koliko te došlo na kraju sve ?
Tnx

Komponente sam nabavljao u razmaku od 6 mjeseci tako da mi je teško pozbrajati (GTX680 je iz stare konfe), ali možemo komotno reći da je kejs bio najveća stavka ... cijenom u rangu ovog Cosmosa II iz siga. Ostalo je, više manje, nabavljano po tipičnim ITX/SFX cijenama (Z97i-PLUS, SX500-LG, H100i GTX).

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Procjenjujem da odlično izgleda i da bi modanjem dobija iskasapljenu verziju s boljim airflowom

Kolike su temp - pogotovo grafe i naponskog sklopa na matičnoj?
Tako se i meni čini

Grafa je, po običaju za taj cooler, smiješno hladna (60-ak °C load, 30-ak idle). Matična je na 30-40°C, koliko sam primetio ... doduše stižu ljetne vrućine, pa ću baciti oko na njih još koji put.

Vjerujem da su temp takve zbog načina na koji je napravljen kejs, tj. omogućava toplini da se jednostavno diže gore prema ispuhu (2 venta na AIO cooleru).



Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Uh, ovo je odlicno ispalo.

Istina, malo je prenagurano za moj ukus, ali da bi rijec rekao.

Javi kakve su temperature, bas me zanima. Daj okini jos koju fotku, iz drugog kuta
Tnx

Malkice je prenagurano i za moj ukus, pogotovo kada se slagalo, ali o tome (uz više slika i dojmova) uskoro

Temperature - više nego zadovoljavajuće (vidi odgovor Drvoju).

Dojmova i primjedbi ima puno ... a sve bi sažeo u jednu riječ, kada je u pitanju slaganje u ovom kejsu - mazohizam
dh41400 je offline   Reply With Quote