View Single Post
Staro 05.02.2010., 00:05   #73
quantum112
Premium
Moj komp
 
quantum112's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: .
Postovi: 88
Enivej uzeo sam zasad od frenda za neku sicu Samsung SyncMaster 763MB 17" (Invar shadow mask, 0.20 mm dot pitch) - za razvaljivanje UT'99 i Delta Force jedinice milina, za razliku od one fleke na LCD-u Zaboravio sam cari gameanja 800x600 na 100 Hz, cak radi i ugodnih 1024x768 85Hz s obzirom da nije top of the line monitor (na toliko ga i drzim). Covjece sad igram Mass Effect 2 - pojma nisam imao da je svemir crn ( a ne plav ), crne su toliko tamne i ima toliko kontrasta da zbilja cesto ne vidim neke stvari koje sam prije bez problema vidio i izgleda mi kao da su smanjili osvjetljenje na brodu dok ustvari to tako i treba biti, ako je na ovom "jeftilen" monitoru slika ovako dobra, ja mislim da bi onaj FW900 uzrokovao ocno svrsavanje ili neki ekvivalent tog ucinka Tek sada vidim koliko su boje u cijelom spektru na LCD-u blijede, svi koji kazu da su se LCD-i priblizili ili nedajboze nadmasili CRT-e po tom pitanju nemaju pojma o cemu pricaju (i ne, ovo nije los LCD da bi se to moglo reci). Mogu reci da me manje oci bole na ovom CRT-u (upravo pisem s njega, dual desktop ftw). FW900 se i dalje trazi da zamijeni LCD a dotle cu se zadovoljiti s ova dva, sad cu LCD koristiti samo za nove naslove, izgleda mi da je tekst u ME2 puno bolje optimiziran za LCD-e (ocito) ali sve ostalo pada na stranu katodne zrake

Inace cini mi se da imam nesto sitno ghostinga ali jos nisam izolirao odakle, moze biti uticnica sa 7 punih prikljucaka, VGA kabel je spojen s monitorom (nemoze se promijeniti - ne znam tko je to izmislio), mozda je i DVI-VGA adapter u pitanju...
quantum112 je offline   Reply With Quote