View Single Post
Staro 09.02.2013., 01:03   #199
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ima li neki nacin/software da ispitam jel radi pumpa od vodenog ?

Naime imam dvije identicne konfe i 2*H60 i jedna radi savrseno tiho/hladno a druga se grije 15-20 stupnjeva vise u istim uvjetima/voltazama.

Nisam ziher d apumpa uopce radi (premda malo kao da vibrira na dodir) a cini mi se da nemogu ni pumpu namontirat kako treba na CPU/Socket (1155). Kad je skinem jedva malo vidim obrise CPUa na pasti i to uvijek u nekom cosku sto ce reci da ni ne lezi kako treba na CPU (probao sma vec 7-8 puta namontirat i okretat i uvijek isto - imam feeling kao da onaj bracket/kriz sa zadnje strane ipak malo pre labavo stoji i onda kad zategnem do kraja pumpa ne dotice CPU punom povrsinom .

Jel moguce da je bracket lose napravljen tj. da je previsok za cca pola milimetr aili cak manje ali dovoljno da nemogu prisarafit pumpu na CPU kako treba. Ono zavrnem rukom one Thumbscrewove koliko god snazno ide (vec sma izlizuo jagodic ena prstima koliko puta sam odvrto/zavrto) i opet ne dotice CPU kak treba .
Glupo pitanje, zasto ih ne zavrnes sarafcigerom ? neces pokidat, stezi dokle god saraf sam od sebe ne stane. I provjeri dali su ti oni sarafi u onaj X odispod sjeli kako treba

Ide ti onaj X pa sarafi u njega pa platnice i onda pumpa pa bracket i onda stezes, da nisi zab platnice ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 09.02.2013. u 01:11.
JuiceBox je offline   Reply With Quote