Tema: Revolut
View Single Post
Staro 09.07.2019., 12:12   #114
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Namirisali su lovu pa koriste situaciju.

Banke ni ne moraju namirisat lovu, one izmisle miris, namirisu i onda berba


Prije godinu dana sam trebao devizni račun (iz naravno random retardiranih razloga) i napravio ga, kartica dosla poslije, i jucer se odlučim otici do banke i podignut ju (pbz).
Prvo čekam 15 min, guzva je, dodjem na salter, prvo onaj citac kartice ne radi, zena ga lupa, gura kraticu unutra van i ajde, proradi. Nakon toga ona ide po kraticu vraca se, ispisuje 3 neke potvrde, sto papirne sto virtualne, potpisujem bacam te potvrde u kantu za smeće. I vrh, pitam gdje mi je pin kartice, govori zena to ste dobili na adresu odmah po otvaranju računa, reko da, bas se sjećam Ako hocu novi pin, 40 kn, mrtvo ladno



Ne mogu ne primjetit koliko se tu vremena i resursa trosi oko izdavnja jebene kartice. Moje vrijeme, vrijeme tog sluzbenika, papiri, i sve ostalo.


Jbte na revolutu sam naklikao na telefonu sve sto sam trebao i za tjedan dana mi kartica dodje na kucnu adresu. Znači nikud nisam isao, nisam trosio nikakve resurse, sve odrađeno na daljinu i sve funkcionira. Odabrao si pin prilikom kreiranaj kartice i viola.



Ovo mi je kao poslovni model usporedba ubera i radio taxija u vremenu kad si mogao samo pozivom naručit taxi.


Vjerujem da je Revolut kao model definitivno buducnost, jer klasične banke nasprav Revoluta izgledaju smislene kao Agencija za regulaciju zeljezničkih usluga u RH
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote