View Single Post
Staro 24.07.2014., 20:28   #108
ivan68
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
P/ostao cigan za 100 kn !!!

Vidim da sve više ljudi robu šalje Tiskom, ovo nije direktno vezano za Tisak ali vjerojatno ima ovakvih slučajeva kao što je moj i moglo bi ih biti.
Vidio sam oglas na Njuškalu, još je aktivan, prodat će on to još koji put naivčinama kao što sam i ja, zato i pišem ovo, ljudi oprez, gedžo je to, nik name - buttoscum:
http://www.njuskalo.hr/pc-kartice/te...oglas-10451489
Dogovorili zamjenu, moj uređaj za njegov, šaljemo preko Tiska.
Ja njemu poslao 13.7. i kodom za praćenje paketa đubre podiglo paket mislim 17.7. što se vidi ispod:
Paket je predan primatelju:
907140 - RI - KOZALA - CRKVA
Baštijanova ulica 45
51000 Rijeka

Nakon toga malo pričekam, zovem ga 2-3 puta, na moj broj se ne javlja, zna ga, uzmem od žene mob, obeća da će poslati, na kraju kaže ono usrano ćao, fuj.
Zadnji kontakt mailom (20.7.) i upozorim ga da mu je sutra rok da pošalje paket (21.7).
Znači do danas ništa, uređaj koji je trebao biti moj on i dalje prodaje, govno sam proučio, govno sam proučio, belosvetski prevarant sa double prezime.

Ispod dio naše korespodencije, inače koristi adresu markancic@gmail.com.

Kiosk Tiska i adresa za slanje:

907140 RI - KOZALA - CRKVA
Baštijanova ulica 45
51000 Rijeka

Marko Ćurčić
Ante Kovačića 4
51000 Rijeka

Uredaj radi,to se nemorate brinuti,u to cete se uvjeriti kad ga spojite na kompjuter,nebi se ja ciganio za prokletih sto kuna...
eto onda ja isto ujutro to saljem,pa vam posaljem broj posiljke da mozete pratiti posiljku i da znate kad vam je stiglo...
lp

Zadnje izmijenjeno od: ivan68. 24.07.2014. u 22:51. Razlog: Brisanje mail adrese.
ivan68 je offline   Reply With Quote